اسکریپت فال عطسه

چند سالی است که فال و طالع بینی های مختلفی در پایگاه ها و پرتال های تفریحی،سرگرمی، خبری جای خوبی برای خود باز کرده اند. فال عطسه نیز یکی از این نوع فال ها است . و اینک ما اسکریپت فال عطسه را برای مدیران وبسایت های تفریحی ،خبری و… که علاقه مند هستند یک بخش فال عطسه در وب سایت خود داشته باشند. اسکریپت فال عطسه نیازی به بروزرسانی های روزانه و لحظه ای ندارد و انجام تنظیمات اولیه سایت کافیست .

ویژگی های این اسکریپت :

پوسته کاملا اختصاصی و جدید

سرعت لود فوق العاده بالا و کم حجم قالب

بهینه سازی و سئو شده

کاملا واکنشگرا و رسپانسیو

عدم نیاز به بروزرسانی

نصب آسان و سریع

بدون لایسنس برای دامنه

قابل نمایش در کلیه مرورگرهای به روز

استفاده از فونت های مناسب فارسی

فایل های موجود : Layered PNG, CSS Files, JS Files, PHP Files

خلاصه نحوه کار:

این اسکریپت به آسانی راه اندازی می شود . در صورتی که آشنایی و یا کمکی برای نصب یا ویرایش و اضافه کردن بخشی به اسکریپت فال عطسه داشتید به صورت رایگان برای شما انجام می شود …

 

چرا این قیمت ؟

ممکن است شما با دیدن قیمت پایین این محصول این سوال برایتان پیش بیاید که چرا این قیمت کم محصول برای فروش قرار گرفته است . ما میتوانستیم قیمت این محصول را ۱۰۰ برابر قیمت فعلی درج کنیم و تعداد کمتری از این محصول را بفروشیم و سود بیشتری ببریم ولی تصمیم گرفتیم برای جا انداختن فرهنگ خرید به جای استفاده از اسکریپت و قالب های نال و دزدی قیمت را تا حدی پایین بیاوریم که فکر استفاده از نسخه نال از ذهن کاربر بیرون برود . اگر چه با این کار ما باید به کاربران بیشتری پشتیبانی و خدمات ارایه کنیم ولی با توجه به هدف بزرگتر یعنی فرهنگ خرید به جای استفاده از نسخه نال این عواقب را متحمل می شویم و امید است کاربران ما را در این امر یاری کنند.

پیش نمایش

 

پیش نمایش اسکریپت فال عطسه

قیمت : ۲۰۰۰ تومان

پس از خرید، می توانید دانلود کنید

 

  • پیش نمایش
محبوب کن - فیس نما