اسکریپت آمارگیر | بهین اسکریپت

بهین اسکریپت

آخرین به روزرسانی سایت: خرداد ۳۱, ۱۳۹۳
» نمایش دسته بندی مطالب
اخبار IT .:. یاهو چکر .:.

لیست مطالب صفحه اصلی

اسکریپت متن باز آمارگیر Piwik نسخه ۲٫۳٫۰

دانلود رایگان اسکریپت آمارگیر Piwik نسخه 2.3.0

نسخه ۲.۳.۰ اسکریپت آمارگیر متن باز و رایگانی می باشد که با استفاده از آن میتوانید به طور دقیق به تحلیل آمار سایت خود بپردازید! این سیستم دقیقا شبیه Google analytics می باشد

اسکریپت chcounter اطلاعات آماربازدید فارسی پرشین کنتور

Persian-count

امروزه اطلاعات دقیق و درست از آمار بازدید سایت شما یکی از مهمترین مسائل مربوط به سایت شماست که برای هر وبمستری مهم و ارزنده است . سایت هایی نظیر وبگذر خدماتی در اینباره به شما خواهند داد اما گاه دیده میشود که سایت وبگذر اطلاعات را وارون و برعکس و حتی دیده میشود که با مشکل اطلاعات شما را به نمایش در خواهد آورد پس شما به یک کنتور فارسی و قدرتمند مستقل نیازمندید که به شما تمام اطلاعات مانند سایت وبگذر را به نمایش در آورد . اسکریپت کنتور فارسی chcounter که بر پایه php , MYSQL نوشته و فارسی گشته است که هم اکنون برای دانلود در بهین اسکریپت  در دسترس عموم قرار گرفته است . اسکریپت مذبور یکی از بهترین اسکریپت های آمار بازدید میباشد که به شما حالت کد خروجی نیز خواهد داد که اطلاعات بازدید را نیز در صفحه اصلی سایت خود به نمایش در آوردید .

اسکریپت رایگان و کاربردی آمارگیر Easystats 1.1

1283908748

یکی از مهمترین مسایل برای مدیران وب سایت ها دریافت اطلاعات دقیقی از آمار بازدیدکنندگان سایتشان می باشد .

easystats یک اسکریپت آمارگیر حرفه ای در این زمینه است که اطلاعات کاملی در مورد بازدید کنندگان سایت شما به شما می دهد .

اسکریپت نمایش کاربران آنلاین به تفکیک کشور [Who is online]

who-is-online_img

برای این ساعت از سایت با Who is online در خدمتتان هستیم که نام یک اسکریپت رایگان می باشد که با استفاده از آن میتوانید تعداد افراد آنلاین در سایت خود را نمایش دهید. همچنین در این اسکریپت قادر هستید کاربران آنلاین را بر اساس کشور در سایت نمایش دهید! قابل ذکر است که این اسکریپت دارای Database نیز می باشد.