اسکریپت لینکدونی | بهین اسکریپت

بهین اسکریپت

آخرین به روزرسانی سایت: مرداد ۱۴, ۱۳۹۳
» نمایش دسته بندی مطالب
اخبار IT .:. یاهو چکر .:.
professional essay writers

لیست مطالب صفحه اصلی

اسکریپت لینک باکس ایزی تیکر Easy Ticker

اسکریپت لینک باکس ایزی تیکر Easy Ticker

ایزی تیکر(Easy Ticker) یک فایل اسکریپتی متن باز است که می تواند در ساخت لینک باکس یا اسلایدرهایی با افکت های زیبا و جذاب نقشی بسیار کاربردی و مؤثر داشته باشد.با کمک همین اسکریپت، امروز یک لینک باکس زیبا را با افکتی متفاوت آماده کرده ایم که امیدواریم بتواند نظر دوستان را جلب کند.در ادامه مطلب برای مشاهده  پیش نمایش با ما همراه باشید…

 

اسکریپت لینک باکس فارسی مجیک باکس


برای این ساعت از بهین اسکریپت برای شما کاربران گرامی، اسکریپت مدیریت لینک و لینک باکس فارسی مجیک باکس را آماده کرده ایم.

سیستم افزایش آمار هوشمند مجیک به گونه ای هوشمند طراحی شده که قادر است سایت / وبلاگ شما را در معرض نمایش هزاران کاربر و وبمستر آنلاین قرار بگذارد.

اسکریپت رایگان لینک باکس اتوماتیک فارسی


برای این ساعت از بهین اسکریپت، برای شما همراهان همیشگی سایت اسکریپت رایگان لینک باکس اتوماتیک فارسی آماده کرده ایم .با توجه به افزایش تعداد لینک باکس های ایرانی و عدم وجود یک سیستم کامل ، امن و بدون مشکل تصمیم گرفتیم سیستمی با امکانات کامل ارائه کنیم.

اسکریپت لینک باکس اتوماتیک Automatic LinkBox CMS

  • اسکریپت لینک باکس اتوماتیک Automatic LinkBox CMS

اسکریپت رایگان و فارسی لینکدونی اتوماتیک پرشین


Persian Link CMS یک سیستم رایگان می باشد که به شما این امکان را می دهد تا یک لینکدونی پیشرفته ایجاد نمایید. با استفاده از این سیستم میتوانید سایتی نظیر لینکدونی محبوب سایت پی سی دانلود ایجاد نمایید. این سیستم نسبت به اسکریپت های مشابه دارای تفاوت های اساسی نیز می باشد. یکی از امکانات جالب این سیستم دارا بودن روبات هوشمندی می باشد که لینکدونی شما را تبدیل به یک لینکدونی اتوماتیک می کند. تنها کافیست آدرس RSS سایت های مورد نظر را از طریق مدیریت به سیستم اضافه کنید تا به محض بروز رسانی سایت مذکور, لینک در لینکدونی شما قرار داده شود.همچنین این سیستم دارای سیستم  نصب کننده نیز می باشد.

سیستم لینک دونی اتوماتیک پرشین

  • سیستم لینک دونی اتوماتیک پرشین