اسکریپت بازی آنلاین | بهین اسکریپت

بهین اسکریپت

آخرین به روزرسانی سایت: خرداد ۱, ۱۳۹۴
» نمایش دسته بندی مطالب
اخبار IT .:. یاهو چکر .:.
online essay writing service

لیست مطالب صفحه اصلی

اسکریپت بازی آنلاین آسان گیم / رایگان

اسکریپت بازی آنلاین

برای این ساعت از بهین اسکریپت برای شما کاربران گرامی،اسکریپت راه اندازی بازی آنلاین آسان گیم را آماده نموده ایم ،با استفاده از آن قادر هستید یک سایت بازی آنلاین (بازی فلش) با قابلیت های ویژه راه اندازی کنید.

 

اسکریپت بازی آنلاین Duck Shooter

اسکریپت بازی آنلاین تیر اندازی به اردک

Duck Shooter (تیر اندازی به اردک) نام یک اسکریپت بازی ساده و سرگرم کننده می باشد که با نصب آن قادر هستید یک بازی آنلاین هیجان انگیز ایجاد کنید. این اسکریپت به وسیله jQuery , HTML, Javascript ایجاد شده و نیاز به هیچ گونه دیتابیسی ندارد. از قابلیت های این بازی می توان به بارگذاری سریع ، وجود صدا در بازی و همچنین ذخیره سازی مراحل اشاره کرد. همچنین این بازی از قابلیت لمسی در موبایل های هوشمند نیز پشتیبانی می کند

اسکریپت بازی Flappy Bird پرنده رها

تصویر اسکریپت بازی Flappy Bird پرنده رها

Flappy Bird نام یک اسکریپت ساده و سرگرم کننده HTML5 و جاوا می باشد که با نصب و راه اندازی آن قادر هستید ساعت ها کاربران خود را سرگرم بازی کنید. این بازی ساده تنها با آپلود در سایت قابل اجرا می باشد. از امکانات این بازی می توان به سرعت بالا ، سازگاری با موبایل ها ، وجود صدا در بازی اشاره کرد

اسکریپت بازی آنلاین FlapCat Copters

دانلود رایگان اسکریپت بازی آنلاین FlapCat Copters فارسی

FlapCat Copters نام بازی آنلاین و هیجان انگیزی می باشد که با استفاده از HTML5 و jQuery طراحی شده است. از امکانات کلیدی این بازی مهیج می توان به سازگاری با انواع تبلت و موبایل (ریسپانسیو) ، پشتیبانی از قابلیت لمسی و سازگاری با انواه مرورگر اشاره نمود. همچنین این بازی دارای قابلیت های دیگری مانند ذخیره خودکار مراحل طی شده و دکمه اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی می باشد

onArcade v2.4.1 اسکریپت راه اندازی سایت بازی آنلاین فارسی

onArcade v2.4.1 اسکریپت راه اندازی سایت بازی آنلاین فارسی

onArcade یک اسکریپت ایجاد سایت بازی آنلاین فلش با بسیاری از ویژگی های بزرگ است. راه اندازی سایت بازی های آنلاین خود را با اسکریپت onArcade آسان سازید و کمتر از ۵ دقیقه، بدون نیاز به دانش خاصی یک سایت کامل راه اندازی کنید.با بهین اسکریپت در ادامه مطلب همراه باشید.

اسکریپت بازی آنلاین AV Arcade Pro 5.7.2

اسکریپت بازی آنلاین AV Arcade Pro

برای این ساعت از بهین اسکریپت برای شما کاربران گرامی،اسکریپت بازی آنلاین AV Arcade Pro 5.7.2 را آماده نموده ایم ،AV Arcade Proنام یک اسکریپت تجاری می باشد که با استفاده از آن قادر هستید یک سایت بازی آنلاین (بازی فلش) با قابلیت های ویژه راه اندازی کنید. این اسکریپت دارای امکاناتی چون مدیریت بازی ها، قابلیت عضویت کاربران، قابلیت امتیاز دهی به بازی ها و سیستم مدیریت قوی می باشد. همچنین این سیستم قادر به ارائه یک پروفایل کاربری به هر کاربر می باشد. این اسکریپت یکی از پر طرفدار ترین سیستم ها در بین سایت های بازی آنلاین می باشد و توسط تیم FS نال شده است.

اسکریپت بازی آنلاین AV Arcade Pro 5.7

اسکریپت بازی آنلاین AV Arcade Pro

برای این ساعت از بهین اسکریپت برای شما کاربران گرامی،اسکریپت بازی آنلاین AV Arcade Pro 5.7 را آماده نموده ایم ،AV Arcade Proنام یک اسکریپت تجاری می باشد که با استفاده از آن قادر هستید یک سایت بازی آنلاین (بازی فلش) با قابلیت های ویژه راه اندازی کنید. این اسکریپت دارای امکاناتی چون مدیریت بازی ها، قابلیت عضویت کاربران، قابلیت امتیاز دهی به بازی ها و سیستم مدیریت قوی می باشد. همچنین این سیستم قادر به ارائه یک پروفایل کاربری به هر کاربر می باشد. این اسکریپت یکی از پر طرفدار ترین سیستم ها در بین سایت های بازی آنلاین می باشد و توسط تیم FS نال شده است.

اسکریپت بازی آنلاین AV Arcade Pro 5.5.1

اسکریپت بازی آنلاین AV Arcade Pro

برای این ساعت از بهین اسکریپت برای شما کاربران گرامی،اسکریپت بازی آنلاین AV Arcade Pro 5.5.1 را آماده نموده ایم ،به وسیله این اسکریپت میتوانید یک سایت بازی آنلاین راه اندازی کنید این اسکریپت داری امکانات زیادی است. اسکریپت AVArcade توسط تیم DGT نال شده است که می توانید از ادامه همین مطلب دریافت نمایید

اسکریپت رایگان بازی Online جمع اعداد ۲۰۴۸

دانلود اسکریپت بازی آنلاین جمع اعداد ۲۰۴۸ از بهین اسکریپت

در این مطلب بهین اسکریپت برای شما کاربران عزیز اسکریپت بازی فوق العاده ۲۰۴۸ را برای راه اندازی در وب منتشر کرده ایم . اگر شما نیز یکی از کاربرانی هستید که از ای او اس ( iOS ) استفاده می نمایید احتمالا با بازی محبوب ۲۰۴۸ آشنا شده اید . این بازی با اعداد بازی می نماید و کاربر باید با جمع آنها اعداد بزرگ تری ایجاد نماید  این اسکریپت نیاز به نصب ندارد و تنها لازم است آن را در فضای اینترنتی (هاستنیگ) خود قرار دهید . اسکریپت بازی ۲۰۴۸ می توانید محیط جذاب و کاربر پسندی را برای کاربران شما ایجاد کند تا زمان بیشتری را دروب شما سپری کنند .

اسکریپ بازی آنلاین اعداد ریاضی

اسکریپ بازی آنلاین اعداد ریاضی

برای این ساعت از بهین اسکریپ، برای شما همراهان گرامی, اسکریپت زیبای بازی با اعداد ریاضی را آماده نموده ایم,در این اسکریپت، علامت‌های جمع، تفریق، ضرب، تقسیم، بزرگ‌ تر و کوچک‌ تر در سه مرحله آموزش داده شده‌اند. در مرحله اول، اعداد یک رقمی، در مرحله دوم، دو رقمی و در مرحله سوم، اعداد سه رقمی نمایش داده می‌شود. دانش‌آموز باید ۲۰ عبارت صحیح را بگیرد تا به مرحله بعد برود. سرعت بازی نیز کاهش داده شده تا سخت نباشد.