اسکریپت گالری عکس | بهین اسکریپت

بهین اسکریپت

آخرین به روزرسانی سایت: خرداد ۱۶, ۱۳۹۴
» نمایش دسته بندی مطالب
اخبار IT .:. یاهو چکر .:.
top essay writing services uk

لیست مطالب صفحه اصلی

اسکریپت Image Crop فارسی نسخه ۳

اسکریپت Image Crop فارسی نسخه 3

اسکریپت Image Crop نسخه سوم : با استفاده از این اسکریپت می توانید این امکان را برای کاربران خود بدهید تا هر قسمت از عکس خود را می خواهند جدا و دانلود نمایند.

اسکریپت Image Crop فارسی نسخه ۲

اسکریپت Image Crop فارسی نسخه 2

پس از انتشار نسخه اول / نسخه دوم  Image Crop که یک اسکریپت برش تصاویر است که با این سیستم می توانید به کاربران خود امکان جداسازی هر عکس خود و سپس دانلود عکس ویرایش شده را دهید. این نسخه یک اسکریپت image crop می باشد .در این نسخه امکان آپلود عکس فراهم گردیده است

اسکریپت Image Crop فارسی نسخه ۱

اسکریپت Image Crop فارسی نسخه 1

Image Crop یک اسکریپت برش تصاویر است که با این سیستم می توانید به کاربران خود امکان جداسازی هر عکس خود و سپس دانلود عکس ویرایش شده را دهید. این نسخه یک اسکریپت image crop می باشد .

افکت به تصاویر با استفاده از اسکریپت Picanim

افکت به تصاویر با استفاده از اسکریپت Picanim

سلام به همگی،امروز قصد داریم شما را با اسکریپت جی کوئری کارآمد و متفاوتی آشنا کنیم که توسط آن میتوانید در تصاویر وبسایتتان افکت های جذاب و گوناگونی را ایجاد کنید.
این اسکریپت، picanim نام دارد که شامل دو فایل اصلی Javascript و css. پیش از هر چیز باید این دو فایل را دانلود و سپس در قالب فراخوانی کنید.

اسکریپت php اشتراک گذاری و انتشار تصاویر Gejost

اسکریپت اشتراک گذاری و انتشار تصویر Gejost

Gejost نام اسکریپتی (نال شده) می باشد که با استفاده از آن قادر هستید یک وب سایت اشتراک گذاری و انتشار تصاویر راه اندازی کنید.این سیستم در واقع یک سیستم جامعه مجازی اشتراک گذاری تصاویر می باشد که  دارای قابلیت هایی نظیر سیستم عضویت کاربران ، قابلیت ایجاد آلبوم تصاویر ، قابلیت ایجاد اسلاید شو ، قابلیت جستجو در بین تصاویر ، قابلیت ایجاد دوستی با دیگر کاربران ، قابلیت ارسال و دریافت پیغام خصوصی با دیگر کاربران می باشد. قابل ذکر است این اسکریپت با فریم ورک محبوب CakePHP برنامه نویسی شده است. امکانات کلی این اسکریپت را نام می بریم

اسکریپت ارسال کارت پستال Card Postal فارسی


Card Postal اسکریپتی می باشد که با استفاده از آن قادر هستید یک سامانه انتخاب و ارسال کارت پستال راه اندازی کنید. این سیستم دارای امکاناتی چون قابلیت موضوع بندی کارت پستال ها, قابلیت نوشتن متن دلخواه بر روی تصاویر به صورت فارسی و انگلیسی, قابلیت ارسال کارت پستال در تاریخ آینده! اشاره نمود.

اسکریپت رایگان jQuery XML Media Gallery


jQuery XML Media Gallery یک اسکریپت گالری تصاویر می باشد که میتوانید یک گالری تصاویر زیبا و در عین حال ساده ایجاد نمایید. از امکانات این اسکریپت میتوان به نیاز نداشتن به پایگاه داده, استفاده کامل از ایجکس در سیستم و همچنین استفاده از موتور XML برای ذخیره اطلاعات تصاویر اشاره نمود.

اسکریپت گالری عکس Ajax Mint Gallery


Ajax Mint Gallery یک سیستم متن باز و رایگان می باشد که با استفاده از آن میتوانید یک گالری تصاویر ساده با امکانات مناسب راه اندازی کنید. این اسکریپت دارای امکانات معمول مانند قابلیت دسته بندی تصاویر, امکان نوشتن توضیحات برای تصاویر و… می باشد. به برخی از امکانات این سیستم اشاره میکنیم