اسکریپت مدیریت ایمیل | بهین اسکریپت

بهین اسکریپت

آخرین به روزرسانی سایت: مرداد ۲۸, ۱۳۹۳
» نمایش دسته بندی مطالب
اخبار IT .:. یاهو چکر .:.
professional custom essay writing service

لیست مطالب صفحه اصلی

اسکریپت سرویس ایمیل فارسی HMail

دانلود اسکریپت سرویس ایمیل فارسی HMail

HMail اسکریپتی فارسی می باشد که با استفاده از آن قادر هستید یک سرویس ارائه ایمیل رایگان همانند Gmail , Yahoo و یا live راه اندازی کنید. این اسکریپت که اولین بار توسط بهین اسکریپت فارسی و راست چین سازی شده است دارای قابلیت های فوق العاده ای می باشد. از امکانات کلیدی این اسکریپت می توان به قابلیت راه اندازی آسان سرویس ایمیل در هاست های اشتراکی CPanel ، سیستم نصب کننده خودکار ، ظاهر کاربری بسیار کاربرپسند و شیک و سیستم پروفایل هر کاربر اشاره نمود. قابل ذکر است شما میتوانید برای هر کاربر حجم مجاز فضای ایمیل اختصاص دهید. امکانات کلی این سیستم را نام می بریم.

اسکریپت ایمیل دهی فارسی WebMail Lite

اسکریپت ایمیل دهی فارسی WebMail Lite

اسکریپت ایمیل دهی فارسی WebMail Lite ، این اسکریپت با زبان PHP پایه گذاری شده و دارای ۲۵ زبان مختلف از جمله فارسی است . این اسکریپت ایمیل دهی قابلیت تشخیص اسپم را دارد .در ادامه برخی از امکانات ای سیستم را نام خواهیم برد با بهین اسکریپت همراه باشید.

اسکریپت ارسال ایمیل گروهی Simple

اسکریپت مدیریت لیست ایمیل/ارسال ایمیل گروهی Simple

Simple Mailing List یک اسکریپت متن باز و رایگان می باشد که با استفاده از آن میتوانید به مدیریت لیست ایمیل های خود بپردازید! این اسکریپت امکانات زیادی را فراهم کرده که شما براحتی میتوانید ایمیل های خود را مدیریت کنید و به ارسال خبرنامه بپردازید. به برخی از امکانات این اسکریپت اشاره میکنیم

اسکریپت ایمیل موقت Mailinator نسخه ۱٫۴

دانلود رایگان اسکریپت ایمیل موقت Mailinator

Mailinator نام یک اسکریپت تجاری می باشد که با استفاده از آن قادر هستید یک سیستم سرویس ایمیل موقت مانند سایت email.ir راه اندازی کنید. این اسکریپت شما را قادر می سازد تا یک سیستم ایمیل دهی موقت با امکانات مختلفی نظیر قابلیت ایجاد ایمیل اتوماتیک، دریافت و ارسال ایمیل و حذف ایمیل را ایجاد کنید. به امکانات کلی این سیستم اشاره می کنیم.

اسکریپت ساخت ایمیل موقت و یک بار مصرف Temporary E-mail Script v1.4.0


برای این ساعت از بهین اسکریپت برای شما همراهان گرامی سایت ، اسکریپت ساخت ایمیل یک بار مصرف Temporary E-mail Script v1.4.0 آماده دانلود نموده ایم.با استفاده از این اسکریپت شما می توانید سایتی ایجاد نمایید که توسط آن کاربران برای خود ایمیل های یک بار مصرف که پس از مدتی باطل می شوند ایجاد نمایند. برای دانلود این اسکریپت در ادامه مطلب همراه ما باشید.

 اسکریپت ساخت ایمیل یک بار مصرف Temporary E-mail Script v1.4.0

  •  اسکریپت ساخت ایمیل یک بار مصرف Temporary E-mail Script v1.4.0

اسکریپت چند زبانه برای ایجاد خبرنامه Fast Email Sender


برای این ساعت از بهین اسکریپت برای شما عزیزان،یک اسکریپت آماده نموده ایم.با استفاده از اسکریپت Fast Email Sender شما میتوانید یک خبرنامه و یا ارسال ایمیل انبود به سایت خود اضافه کنید.ویژگی های اسکریپت در ادامه همین مطلب گفته شده است با ما همراه باشید …

دانلود رایگان اسکریپت ایجاد خبرنامه Fast Email Sender

  • دانلود رایگان اسکریپت ایجاد خبرنامه Fast Email Sender
  • اسکریپت چند زبانه برای ایجاد خبرنامه Fast Email Sender

اسکریپت xCRUD برای مدیریت اطلاعات وب


xCRUD یک اسکریپت تجاری می باشد که با استفاده از آن قادر هستید یک سیستم مدیریت اطلاعات ایجاد کنید. در این سیستم قادر هستید در زمان بسیار کوتاه و بدون نیاز به دانش برنامه نویسی PHP, Ajax و… به ایجاد اطلاعات ، ویرایش اطلاعات ، نمایش اطلاعات و حذف اطلاعات درون دیتابیس (CRUD) بپردازید. از این اسکریپت کاربردی میتوانید در پروژه ها و وب سایت های خود برای ذخیره سازی ، نمایش و حذف اطلاعات دیتابیس استفاده کنید. از قابلیت های کلیدی این اسکریپت می توان به وجود افزونه های وردپرس و جوملا ، استفاده از ایجکس در سیستم ، استفاده از فریم ورک Bootstrap ، قابلیت تلفیق با دیگر اسکریپت های شخصی  اشاره کرد. پیشنهاد می کنیم پیش نمایش این اسکریپت کاربردی را مشاهده بفرمائید تا از کاربرد این اسکریپت آگاه شوید!

نگارش ۱٫۳٫۳ اسکریپت MailWizz ایمیل مارکتینگ


برای این ساعت از بهین اسکریپت برای شما کاربران گرامی نگارش ۱٫۳٫۳ اسکریپت ایمیل مارتنیگ MailWizz را برای دانلود آماده کرده ایم .MailWizz  نام یک اسکریپت تجاری می باشد که با استفاده از آن قادر هستید یک سیستم ایمیل مارکتینگ راه اندازی کنید. از قابلیت های این سیستم می توان به سیستم مدیریت مشتریان ، ایجاد کمپین های تبلیغاتی ، ایجاد لیست ها و درون ریزی (ایمپورت) ایمیل ها ، وجود افزونه عضویت در خبرنامه برای سیستم وردپرس ، وجود API برای توسعه دهندگان ، سیستم گزارشات و نمودار های گرافیکی اشاره کرد.