اسکریپت چت روم | بهین اسکریپت

بهین اسکریپت

آخرین به روزرسانی سایت: تیر ۲, ۱۳۹۴
» نمایش دسته بندی مطالب
اخبار IT .:. یاهو چکر .:.
best essay writing services

لیست مطالب صفحه اصلی

اسکریپت چت روم بوم چت Boomchat

اسکریپت چت روم بوم چت Boomchat

Boomchat فارسی نام اسکریپتی تجاری می باشد که به وسیله آن قادر هستید یک چت روم ، با امکانات مختلف ایجاد کنید. این اسکریپت چت روم امکاناتی نظیر قابلیت ورود و عضویت کاربران ، قابلیت ورود به عنوان مهمان ، قابلیت ارسال پیغام به صورت شخصی ، امکان ایجاد اتاق های گفتگو ، قابلیت ارسال شکلک و تنظیم فونت ، قابلیت ایجاد محدودیت اتاق های گفتگو و همچنین نسخه موبایل و تبلت به شما ارائه می دهد. قابلیت های کلی را نام می بریم.

اسکریپت افزایش ادد لیست یاهو نسخه ۱

اسکریپت افزایش ادد لیست یاهو نسخه ۱

پس از بسته شدن چت رومهای یاهو یافتن دوست در مسنجر بسیار محبوب یاهو مسنجر بسیار مشکل شد. هم اکنون شما با اسکریپت افزایش اد لیست یاهو می توانید به راحتی و بدون هیچ دانش فنی سایتی کامل در زمینه یافتن دوست اینترنتی و اشتراک گذاری آیدی یاهو راه اندازی کنید.

اسکریپت پشتیبانی و چت آنلاین Live Helper Chat فارسی

اسکریپت پشتیبانی و چت آنلاین Live Helper Chat فارسی

برای این ساعت یک اسکریپت پشتیبانی و چت آنلاین فارسی برای شما عزیزان آماده نموده ایم .Live Helper Chat نام اسکریپتی متن باز و رایگان می باشد که با استفاده از آن قادر هستید سامانه چت و گفتگوی زنده برای وب سایت خود راه اندازی کنید. این اسکریپت متن باز دارای امکانات فراوانی قبیل وجود نرم افزار تحت ویندوز ، مدیریت و گفتگو با کاربران از طریق وب ، قابلیت اتصال سیستم چت به Gtalk و XMPP ، قابلیت گفتگوی زنده با بیش از یک کاربر به صورت همزمان ، سیستم دعوت به گفتگو ، فرم تماس در صورت خاموش بودن اپراتور ها ، قابلیت تعریف بی نهایت اپراتور ، قابلیت ایجاد بی نهایت بخش پشتیبانی می باشد. امکانات کلی این سیستم رایگان و فارسی را نام می بریم .

اسکریپت Video Chat چت و گفتگوی آنلاین ویدئویی

دانلود رایگان اسکریپت چت و گفتگوی آنلاین ویدئویی Video Chat

برای این ساعت از بهین اسکریپت برای شما عزیزان یک اسکریپیت چت و گفتگوی آنلاین از نوع ویدئویی آماده نموده ایم . Video Chat یک اسکریپت تجاری می باشد که با استفاده از آن قادر هستید یک سیستم چت و گفتگوی زنده ویدئویی راه اندازی کنید. در این اسکریپت کاربران قادر هستند با یکدیگر به گفتگوی ویدئویی بپردازند و همچنین پیغام های متنی برای یکدیگر ارسال نمایند. از امکانات کلی این سیستم می توان به سیستم ورود کاربران بدون عضویت ، نسخه موبایل و تبلت (واکنش گرا) و سیستم اطلاع رسانی اشاره نمود.

اسکریپت راه اندازی چت روم Nedchat v1.05

اسکریپت راه اندازی چت روم Nedchat v1.05

برای این ساعت از بهین اسکریپت برای شما عزیزان اسکریپت Nedchat v1.05 را آماده نموده ایم. با استفاده از این اسکریپت می توانید یک چت روم ساده و زیبا ایجاد کنید از امکانات این اسکریپت می توان به انتخاب آواتار توسط کاربر , ارسال شکلک و سرعت بالای ارسال پیام اشاره کرد .در ادامه مطلب همراه ما باشید

اسکریپت چت روم فارسی بدون Database


برای این ساعت از بهین اسکریپت برای شما همراهان همیشگی سایت،تصمیم گرفتیم اسکریپت چت روم فارسی بدون Database برای دانلود آماده کنیم . این اسکریپت بدون نیاز به دیتابیس به شما امکان ایجاد یک چت روم می دهد در این اسکریپت گفتگو ها در یک فایل txt ذخیره می شوند …

اسکریپت چت روم فارسی ET Chat نسخه۳٫۸

دانلود اسکریپت چت روم فارسی ET Chat نسخه 3 سالم

ET Chat یک اسکریپت متن باز و رایگان می باشد که با استفاده از آن میتوانید به کاربران خود این امکان را بدهید تا با یکدیگر به گفتگوی آنلاین (چت) بپردازند. این اسکریپت دارای امکانات فراوانی از جمله قابلیت ورود به چت روم بدون نیاز به عضویت, قابلیت چت خصوصی با اعضا, قابلیت ورود به اتاق های گفتگوی مختلف و… می باشد.بهین اسکریپت نسخه فارسی شده سیستم را همراه با یک قالب راست چین شده  و فارسی در اختیار شما قرار می دهد. به امکانات کلی سیستم در ادامه مطلب  اشاره میکنیم.

اسکریپت چت روم فارسی Ready Chat نسخه ۱٫۳


برای این ساعت از بهین اسکریپت برای شما یک اسکریپت چت روم فارسی و حرفه ای معرفی می کنیم .Ready Chat نام یک اسکریپت تجاری می باشد که برای اولین بار توسط پرشین اسکریپت معرفی شده است. این اسکریپت که توسط گروه پرشین اسکریپت فارسی سازی و توسعه یافته است شما را قادر می سازد تا یک چت روم آماده با امکانات مختلف ایجاد کنید. از قابلیت های کلیدی این سیستم می توان به سیستم مدیریت بسیار قوی ، قابلیت گفتگو و ورود مهمان ها، قابلیت ورود و عضویت کاربران ، سیستم پروفایل کاربری و آواتار و همچنین بازی های فلش اشاره کرد. امکانات کلی این سیستم را نام می بریم

 • صفحه چت
 • صفحه اصلی
 • صفحه عضویت
 • صفحه پروفایل
 • صفحه آواتار
 • صفحه مدیریت
 • صفحه مدیریت کاربران
 • صفحه مدیریت اتاق های گفتگو
 • صفحه مدیریت بازی های فلش
 • صفحه تنظیمات
 • صفحه نصب اسکریپت

اسکریپت راه اندازی فارسی چت روم پیشرفته x7Chat


برای این ساعت از بهین اسکریپت برایتان اسکریپت راه اندازی فارسی چت روم پیشرفته x7Chat را آمده کرده ایم , با من حرف بزن (x7Chat) یک اسکریپت فارسی رایگان برای راه اندازی سایت های چت متنی می باشد. این اسکریپت ساده با موبایل و تبلت سازگار بوده و نمایش خوبی بر روی موبایل و تبلت دارد. نصب نرم افزار بسیار ساده بوده و برای نصب به سروری نیاز است که از php و mysql پشتیبانی کند. از قابلیت های کلیدی این اسکریپت می توان به سازگاری با موبایل و تبلت ، نصب ساده سیستم ، قابلیت چت خصوصی بین کاربران ، قابلیت ایجاد محدودیت در هر اتاق گفتگو اشاره کرد.

اسکریپت فارسی چت و پشتیبانی آنلاین PHP Live Chat


برای این ساعت از بهین اسکریپت برایتان اسکریپت فارسی و رایگان چت و پشتیبانی آنلاین را آماده کرده ایم .PHP Live Chat نام اسکریپتی می باشد که با استفاده از آن می توانید یک سیستم چت و پشتیبانی آنلاین راه اندازی کنید.