قالب کلیجا | بهین اسکریپت

بهین اسکریپت

آخرین به روزرسانی سایت: مرداد ۴, ۱۳۹۳
» نمایش دسته بندی مطالب
اخبار IT .:. یاهو چکر .:.
essay writers online

لیست مطالب صفحه اصلی

قالب زیبای فارسی Genx2_free برای کلیجا

قالب زیبای فارسی Genx2_free برای کلیجا

قالب بسیار زیبای Genx2_free برای کلیجا :برای این ساعت از بهین اسکریپت برای شما کاربران عزیز, قالب زیبایی برای سیستم آپلود سنتر کلیجای فارسی  قرار داده ایم که در سه رنگ زیبا از زبان عربی ، فارسی سازی و آماده شده است که می توانید از آن برای آپلود سنتر خود استفاده نمایید .این قالب با تکنولوژی و استاندارد های روز وب طراحی شده است .در ادامه با بهین اسکریپت همراه باشید و از این قالب زیبا لذت ببرید.

  • 2oB66574
  • قالب Genx2_free برای کلیجا

قالب وی بی کلاسیک برای آپلودسنتر کلیجا

قالب وی بی کلاسیک برای آپلودسنتر کلیجا

برای این ساعت از بهین اسکریپت برای شما همراهان سایت، قالب وی بی کلاسیک که توسط تیم وی بی ایران طراحی و کد نویسی شده است را آماده کرده ایم که امیدواریم مورد رضایت شما خوبان قرار گیرد.

قالب وی بی مدرن برای آپلودسنتر کلیجا

قالب وی بی مدرن برای آپلودسنتر کلیجا

با سلام خدمت کاربران عزیز بهین اسکریپت. قالب vbiran-modern به صورت اختصاصی توسط تیم وی بی ایران طراحی شده است . این قالب دارای طراحی تقریبا فلت است و داری رنگ بندی متفاوت و بسیار زیبایی است. در ادامه مطلب با ما همراه باشید ..

قالب triangle برای آپلودسنتر کلیجا

قالب triangle برای آپلودسنتر کلیجا

با سلام خدمت کاربران عزیز . قالب vbiran triangle که توسط وی بی ایران برای سیستم ویبولتین طراحی شده بود و تیم پژوهشگران این قالب را برای سیستم  کلیجا ترجمه کرد که ما بصورت رایگان برای شما آماده نموده ایم.  این قالب دارای گرافیک فوق العاده است همچنین این استایل نسخه ی فیکس شده و بدون مشکل این قالب است .

قالب فلت آپلود سنتر ۲۰ اسکریپت برای کلیجا فارسی

دانلود قالب آپلود سنتر برای کلیجا فارسی

با سلام خدمت تمامی کاربران و همراهان بهین اسکریپت، برای این ساعت برای شما قالب بخش آپلود سنتر ۲۰ اسکریپت را آماده کرده ایم ،این قالب با رضایت کامل مدیریت ۲۰ اسکریپت منتشر یافته است در ادامه مطلب با ما همراه باشید …