افزونه دیتالایف | بهین اسکریپت

بهین اسکریپت

آخرین به روزرسانی سایت: خرداد ۱۶, ۱۳۹۳
» نمایش دسته بندی مطالب
اخبار IT .:. یاهو چکر .:.
fast essay writing service

لیست مطالب صفحه اصلی

افزونه رایگان هواشناسی برای دیتالایف انجین


در این پست برای شما همراهان گرامی بهین اسکریپت ،تصمیم بر این گرفتیم که افزونه ی هواشناسی برای سیستم مدیریت محتوای دیتالایف انجین فارسی را آماده نموده ایم .در ادامه مطلب با ما همراه باشید …

 weather-plugin-datalife-farsi

  • weather-plugin-datalife-farsi

ماژول پشتیبانی با کد رهگیری IMP Lite Support v1.0


یکی از ماژول هایی کاربران بسیاری به دنبال آن بودند، ماژول پشتیبانی سیستم مدیریت دیتالایف انجین به همراه کد رهگیری بود. ماژول جدیدی نوشتم که دارای همچین قابلیتی میباشد. این ماژول پس از ارسال پیغام توسط کاربر، یک کد رهگیری اختصاصی به کاربر تحویل میدهد که با استفاده از آن به راحتی میتواند از وضعیت پیغام خود مطلع شود. اولین نسخه ای که از این ماژول منتشر شده است، نسخه ساده و رایگان آن میباشد. در ادامه میتوانید لیست امکانات ماژول IMP Lite Support را مشاهده کنید:

1391529926_1391529114_lite_006

  • 1391529926_1391529114_lite_006

ماژول فرم ساز پیشرفته IMP XForm v1.0


یکی از مشکلات همیشگی کاربران و استفاده کنندگان دیتالایف انجین، نبود یک ماژول فرم ساز کار آمد بوده. به همین دلیل ماژول جدیدی نوشتم که تمامی نیازهای شما رو برای ساختن فرم های اینترنتی برطرف میکند. ماژول IMP XForm یک ماژول بسیار پیشرفته و قدرتمند در زمینه ساخت فرم های اینترنتی میباشد. این ماژول جدا از سیستم فرم ساز، دارای قابلیت ایجاد کد رهگیری نیز میباشد که به همراه هر فرم میتوانید آن را فعال کنید.

ماژول فرم ساز پیشرفته IMP XForm v1.0

  • ماژول فرم ساز پیشرفته IMP XForm v1.0

سایت ساز دیتالایف انجین فارسی نسخه ۱۰٫۲


دیتالایف انجین ، یکی از برترین سیستم ‌های مدیریت محتوای فارسی می ‌بـاشد که از سـال ۲۰۰۴ شروع بکار کرده، تا به الآن توانسته نظر بسیاری از کاربران شبکه ارتباطی را به خودش جلب کند.
این سیستم قدرتمند توسط یک تیم زبردست روسیه‌ای نوشته و به دنیای بزرگ شبکه ارتباطی ارائه شده‌ است، یکی از خصوصیت ‌های عالی این سیستم انعطاف پذیر بودن آن است که توسط این ویژگی می‌توانید وب سایت خود را از یک پرتال ساده به وب هاستینگ، فروشگاه اینترنتی و یا… تبدیل کنید.