قالب PSD رایگان | بهین اسکریپت

بهین اسکریپت

آخرین به روزرسانی سایت: دی ۱۳, ۱۳۹۳
» نمایش دسته بندی مطالب
اخبار IT .:. یاهو چکر .:.
custom essay writer

لیست مطالب صفحه اصلی

قالب لایه باز نسخه دو واحد طراحی و توسعه هاست ایران

دانلود قالب لایه باز نسخۀ 2 واحد طراحی و توسعه هاست ایران

برای این ساعت از بهین اسکریپت برای شما عزیزان نسخه ۲ قالب واحد طراحی و توسعه سایت هاست ایران را آماده دانلود کرده ایم که به صورت PSD بوده و به راحتی و می توانید آن را شخصی سازی کنید در ادامه با بهین اسکریپت همراه باشید تا این قالب زیبا را دریافت کنید.

قالب PSD ورژن ۱ واحد طراحی و توسعه هاست ایران

قالب ورژن 1 لایه باز PSD واحد طراحی و توسعه هاست ایران

برای این ساعت از بهین اسکریپت برای شما عزیزان نسخه ۱ قالب واحد طراحی و توسعه سایت هاست ایران را آماده دانلود کرده ایم که به صورت PSD بوده و به راحتی و می توانید آن را شخصی سازی کنید در ادامه با بهین اسکریپت همراه باشید تا این قالب زیبا را دریافت کنید.

قالب لایه باز PSD کیا دیزاینر به سبک فلت

قالب لایه باز PSD کیا دیزانر به سبک فلت

با سلام به همه ی کاربران گرامی بهین اسکریپت ، برای این ساعت از بخش گرافیک سایت،  تصمیم گرفتیم یک قالب لایه باز PSD با سبک فلت آماده کنیم این قالب که با نام کیا دیزاینر می باشد مناسب سایت های دانلود و… می باشد

قالب لایه باز PSD خبرخوان من

قالب لایه باز PSD خبرخوان من

با سلام به همه ی کاربران گرامی بهین اسکریپت ، برای این ساعت از بخش گرافیک سایت،  تصمیم گرفتیم یک قالب لایه باز PSD با سبک فلت آماده کنیم این قالب که با نام خبرخوان من می باشد مناسب سایت های جمع آوری کننده خبر،خبرخوان و سایت های کلاسیک می باشد

قالب چت روم لایه باز PSD نازلی چت

قالب چت روم لایه باز PSD نازلی چت

برای این ساعت از بخش گرافیک سایت، طرح قالب لایه باز PSD  چت روم نازلی چت را که این قالب برای آن دسته از کسانی که تازه دست به طراحی قالب سایت کرده اند آماده دانلود کرده ایم که امیدواریم مورد استفادتان قرار گیرد .

قالب لایه باز بسیار زیبای ماه شاپ

قالب لایه باز بسیار زیبای ماه شاپ

سلام خدمت کاربران عزیز بهین اسکریپت . برای شما طرح لایه باز”قالب ماه شاپ ” آماده دانلود کرده ایم که دارای طراحی فوق العاده است و برای سایت های فروشگاهی بسیارمتفاوت طراحی شده است . این قالب توسط ماه گراف طراحی شده و توسط  بهین اسکریپت – مرجع دانلود اسکریپت منتشرشده است.

قالب لایه باز زیبا با سبک فلت با نام Green Design

قالب لایه باز زیبا با سبک فلت با نام Green Design

امروز با سبکی جدید از قالب های لایه باز (PSD) در بهین اسکریپت در خدمت شما کاربران عزیز هستیم.البته باید اضافه کنیم که این قالب کاملا بصورت رایگان طراحی شده و بصورت اختصاصی برای کاربران بهین اسکریپت منتشر می شود و تمامی اجزای این قالب بصورت لایه باز و قابل ویرایش می باشد و مناسب برای کد نویسی در تمامی موضوعات و سیستم ها است.

قالب زیبای لایه باز PSD وب سایت هاستینگ

دانلود قالب هاستو سرور PSD

در این پست برای شما کاربران عزیز بهین اسکریپت یک قالب لایه باز PSD سایت فروش هاست و سرور (هاستینگ) طراحی شده است و این قالب برای آن دسته از کسانی که تازه دست به طراحی قالب سایت کرده اند آماده دانلود کرده ایم که امیدواریم مورد استفادتان قرار گیرد .این قالب به صورت کاملا لایه باز می باشد و به راحتی می توانید در نرم افزار قدرتمند فتوشاپ باز کنید و مورد ویرایش قرارش دهید .

قالب لایه باز PSD فلت Coming Soon

قالب لایه باز PSD فلت Coming Soon

در این پست برای شما کاربران عزیز بهین اسکریپت یک قالب لایه باز PSD بزودی باز میگردیم (Coming Soon) در سبک فلت و به رنگ آبی که توسط ما طراحی شده است و این قالب برای آن دسته از کسانی که تازه دست به طراحی قالب سایت کرده اند آماده دانلود کرده ایم که امیدواریم مورد استفادتان قرار گیرد .این قالب به صورت کاملا لایه باز می باشد و به راحتی می توانید در نرم افزار قدرتمند فتوشاپ باز کنید و مورد ویرایش قرارش دهید .

قالب لایه باز PSD چت روم فارسی گپ

قالب لایه باز PSD چت روم فارسی گپ

با سلام به همه ی کاربران گرامی بهین اسکریپت ، برای این ساعت از بخش گرافیک سایت، طرح قالب لایه باز PSD  چت روم فارسی گپ را که این قالب برای آن دسته از کسانی که تازه دست به طراحی قالب سایت کرده اند آماده دانلود کرده ایم که امیدواریم مورد استفادتان قرار گیرد .این قالب به صورت کاملا لایه باز می باشد و به راحتی می توانید در نرم افزار قدرتمند فتوشاپ باز کنید و مورد ویرایش قرارش دهید .