ماهنامه اینترنتی | بهین اسکریپت

بهین اسکریپت

آخرین به روزرسانی سایت: آذر ۱۵, ۱۳۹۳
» نمایش دسته بندی مطالب
اخبار IT .:. یاهو چکر .:.
online essay writing service

لیست مطالب صفحه اصلی

هفتمین شماره ماهنامه طراحی وب مدرسه مجازی ایرانیان

هفتمین شماره ماهنامه طراحی وب منتشر شد

این شماره هم همانند شماره های قبلی ، با محتوای بیشتر و ارزشمند تری در ۵۷ صفحه تشکیل شده است . همینطور به تعداد نویسندگان نیز اضافه شده است تا بتوانیم کلیه سلایق ، دیدگاه ها و نیازها را پوشش دهیم . در همین راستا بخش ویدئو آموزشی ، برنامه نویسی ، سئو و بخش سیستم های مدیریت محتوا با مقالات بیشتری جهت مطالعه شما عزیزان آماده شده است . از اینکه ماهنامه طراحی وب را دانلود و مطالعه میکنید از شما بسیار سپاسگزاریم .

ششمین شماره ماهنامه طراحی وب مدرسه مجازی ایرانیان

جلد ششمین شماره ماهنامه طراحی وب مدرسه مجازی ایرانیان

در این ماهنامه که در ۱۵هُم هر ماه منتشر میشه ما سعی میکنیم اطلاعات تخصصی شما رو با مباحث جدید و حرفه ای بروز کنیم و اجازه ندیم که شما خودتونو در اتاقی که ذهنتون نام داره زندانی کنین و خودتونو از پیشرفت تکنولوژی های روز محروم کنید ! انسان باید هر روز به روزتر باشه و این خاصیت پیشرفت بشری هست که همه به دنبال اون هستند

اولین شماره مجله دنیای اطلاعات

اولین شماره مجله دنیای اطلاعات

مجله دنیای اطلاعات ، یک مجله پرمحتوا و جدید هستش که قطعا از دانلود و مطالعه محتوای جذاب آن خوشتان خواهد آمد . این مجله با هدف ارتقای سطح اطلاعات و دانایی شما عزیزان پا به عرصه ی مجلات الکترونیک گذاشته است . تمامی مطالب این مجله در چهار موضوع کلی ” فناوری و رایانه ” ، ” ورزشی ” ، ” دانستنی ” و ” سرگرمی ” تهیه و تنظیم شده است .

پنجمین شماره ماهنامه طراحی وب مدرسه مجازی ایرانیان

دانلود پنجمین شماره ماهنامه طراحی وب مدرسه مجازی ایرانیان

پنجمین شماره ماهنامه علمی آموزشی طراحی وب در تاریخ ۱۳۹۳/۶/۱ مصادف با زاد روز ابو علی سینا دانشمند و متفکر بزرگ ایرانی و با تقدیم به ایشان ، در اختیار عموم قرار گرفت .در این شماره که از ۴۹ صفحه تشکیل شده است ، اتفاقات زیادی رخ داده است از جمله ، اضافه شدن ۶ نویسنده جدید که خود از صاحب نظرات در وب ایران میباشند و حضور این عزیزان در این ماهنامه بسیار به تولید محتوایی بهتر و مفید تر کمک کرده است .

چهارمین شماره ماهنامه طراحی وب مدرسه مجازی ایرانیان

چهارمین شماره ماهنامه طراحی وب مدرسه مجازی ایرانیان

چهارمین شماره ماهنامه علمی آموزشی طراحی وب در تاریخ ۱۳۹۳/۵/۴ در اختیار عموم قرار گرفت .همانطور که در ماهنامه نیز اطلاع رسانی شده است از این پس شماره های جدید در روز اول هر ماه منتشر خواهد شد .در این شماره به سراغ موضوعات جدیدی رفته شده است که میتواند بسیار برای شما جذاب و البته از جنبه آموزشی مفید و کاربردی باشد . محتوای آموزشی این شماره همانند شماره قبلی بوده و شما میتوانید از مباحث آموزشی ارزشمند این ماهنامه در ۴۴ صفحه استفاده نمایید . از اینکه ماهنامه طراحی وب را دانلود و مطالعه میکنید از شما بسیار سپاسگزاریم .

سومین شماره ماهنامه طراحی وب مدرسه مجازی ایرانیان

سومین شماره ماهنامه طراحی وب مدرسه مجازی ایرانیان

سلامی گرم به همراهان همیشگی ماهنامه طراحی وب،سومین شماره ماهنامه علمی آموزشی طراحی وب در تاریخ ۱۳۹۳/۳/۲۹ در اختیار عموم قرار گرفت .همانطور که در ماهنامه هم ذکر شده است ، دلیل تاخیر در انتشار شماره سوم ، بررسی ، داوری و اعلام نتایج مسابقه طراحی وب بود که به خوبی انجام شد .

دومین شماره ماهنامه مدرسه مجازی ایرانیان(مجله طراحی وب)

آموزش طراحی سایت, آموزش علوم و فنون وب, آموزش هک و امنیت, آموزش کدنویسی, آموزش گرافیک, انتشار دومین شماره ماهنامه, انتشار دومین شماره ماهنامه طراحی وب, ماهنامه طراحی وب, ماهنامه مدرسه مجازی

دومین شماره ماهنامه مدرسه مجازی ایرانیان که به ” ماهنامه علمی اموزشی طراحی وب ” تغییر نام پیدا کرده است در تاریخ ۱۳۹۳/۲/۱۷ در اختیار عموم قرار گرفت .در جهت دستیابی به اهداف این ماهنامه ، محتوای علمی آموزشی در این شماره تقریبا ۲ برابر شده است . همچنین بخش هایی مثل : مسابقه طراحی وب ، فیلم آموزشی و اخبار فناوری اطلاعات نیز به جمع محتوای ارزشمند این ماهنامه اضافه شده است .

نخستین شماره ماهنامه مدرسه مجازی ایرانیان

نخستین شماره ماهنامه مدرسه مجازی ایرانیان

اولین شماره ماهنامه علمی آموزشی مدرسه مجازی ایرانیان در تاریخ ۱۳۹۳/۱/۱۵ در اختیار عموم قرار گرفت . مباحث کلی و اصلی ماهنامه  پیرامون “ آموزش طراحی وب ” هست که در بخش های مختلف تقدیم حضورتون میشه .  در این ماهنامه که در ۱۵هُم هر ماه منتشر میشه ما سعی میکنیم اطلاعات تخصصی شما رو با مباحث جدید و حرفه ای بروز کنیم و اجازه ندیم که شما خودتونو در اتاقی که ذهنتون نام داره زندانی کنین و خودتونو از پیشرفت تکنولوژی های روز محروم کنید ! انسان باید هر روز به روزتر باشه و این خاصیت پیشرفت بشری هست که همه به دنبال اون هستند