دانلود افزونه | بهین اسکریپت

بهین اسکریپت

آخرین به روزرسانی سایت: دی ۱۷, ۱۳۹۳
» نمایش دسته بندی مطالب
اخبار IT .:. یاهو چکر .:.
professional essay writers online

لیست مطالب صفحه اصلی

افزونه Wp Rocket افزایش سرعت سایت های وردپرسی

افزونه Wp Rocket افزایش سرعت سایت های وردپرسی

با افزونه فوق حرفه ای و محبوب wp rocket سرعت بارگذاری سایت تان را افزایش دهید.یکی از محبوب ترین افزونه ها در زمینه کش کردن محتوا و فایل ها و افزایش سرعت بارگذاری بوده و شما رو قادر می سازد وب سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید.

انتقال دیدگاه ها در وردپرس

انتقال دیدگاه ها در وردپرس

شاید از خودتان می پرسید که کاربرد انتقال دیدگاه ها در چیه ؟! ممکنه شما در سایتتون مطلبی را انتشار کرده باشید و بعد از مدتی قصد بروزرسانی و انتشار نسخه ی جدیدی از آن را دارید به طوری که مطالب قبلی ام در این نوشته موجود باشد و یا بازدیدکنندگان دیدگاه خود را به اشتباه در قسمت دیگری ارسال کنند که هیچ ارتباطی بین دیدگاه و مطلب مورد نظر وجود ندارد ، شاید در این مواقع انتقال دیدگاه ها از نوشته ای به نوشته ی دیگر لازم باشد که میتوانید به کمک افزونه ای که در ادامه معرفی خواهیم کرد این کار را به انجام برسانید .

  • انتقال دیدگاه ها در وردپرس
  • انتقال دیدگاه ها در وردپرس

۲۰ افزونه رایگان برای شیرترانیکس فارسی

20 افزونه رایگان برای شیرترانیکس فارسی

برای این ساعت از بهین اسکریپت برای شما عزیزان ۲۰ افزونه رایگان و فارسی برای سیستم شیرترانیکس Sharetranix آماده نموده ایم .این افزونه ها برای اولین بار و به صورت رایگان از بهین اسکریپت منتشر می شوند که می توانید در ادامه برای مشاهده عناوین افزونه ها و دریافت همراه ما باشید…

دانلود افزونه نمایش پست های محبوب سایت برای وردپرس


برای این ساعت از بهین اسکریپت برای شما کاربران عزیز تصمیم گرفتیم افزونه نمایش پست های محبوب سایت برای سیستم محبوب وردپرس آماده نماییم ، با استفاده از این افزونه می توانید در وردپرس محبوب ترین و پربازدید ترین مطالب خود را در سایت نشان بدهید که برای اطلاعات بیشتر می توانید به ادامه مطلب مراجعه کنید.
برای دانلود این افزونه در ادامه مطلب همراه ما باشید …

افزونه اسلاید شو برای وردپرس


برای این ساعت از بهین اسکریپت برای شما کاربران عزیز تصمیم گرفتیم افزونه اسلاید شو برای سیستم محبوب وردپرس آماده نماییم ، با استفاده از این افزونه می توانید در وردپرس با تصاویر شاخص یک اسلایدشوی تصاویر به صورت اسکرول به سایت وردپرسی شما اضافه می کند. کاملا ریسپانسیو است. در این افزونه می توان از کدهای HTML، یوتیوب، فلش و … استفاده کرد.
برای دانلود این افزونه در ادامه مطلب همراه ما باشید …

دانلود افزونه سئو wordpress seo by yoast برای وردپرس

behinscript.ir_ plugin_ wordpress seo by yoast

برای این ساعت از بهین اسکریپت برای شما کاربران عزیز تصمیم گرفتیم افزونه سئو wordpress seo by yoast برای سیستم محبوب وردپرس آماده نماییم ، با استفاده از این افزونه می توانید در وردپرس علاوه بر اینکه باعث افزایش سئو سایت شما می شود, سایت شما را نیز از چند افزونه دیگر بی نیاز می کند. افزونه ی سئو وردپرس مطالبی که می خواهید منتشر کنید را آنالیز می کند و به شما کمک می کند تا مطالبی با سئو بالا بنویسید.
برای دانلود این افزونه در ادامه مطلب همراه ما باشید …

دانلود افزونه WP User Avatar برای وردپرس

behinscript.ir_ plugin_WP User Avatar

برای این ساعت از بهین اسکریپت برای شما کاربران عزیز تصمیم گرفتیم افزونه WP User Avatar برای سیستم محبوب وردپرس آماده نماییم ، با استفاده از این افزونه می توانید در وردپرس با استفاده از آن یک آواتار پیشفرض به وردپرس خود اضافه کنید و همچنین به کاربران خود این امکان را دهید که برای خود آواتار آپلود کنند.
برای دانلود این افزونه در ادامه مطلب همراه ما باشید …

افزونه ایجاد کتاب های سه بعدی برای وردپرس

افزونه ساخت کتاب سه بعدی برای وردپرس

برای این ساعت از بهین اسکریپت برای شما عزیزان ؛افزونه ایجاد کتاب های سه بعدی برای وردپرس آماده نموده ایم، با این افزونه می توانید یرای سایت خود یک کتاب ایجاد کنید که صفحات آن به صورت سه بعدی و حالت خم شو و ورق خوردن دارند.این افزونه در تمامی مررگرها پشتیبانی می شود و اگر حالت سه بعدی پشتیبانی نشود به صورت اتوماتیک از حالت دو بعدی برای نمایش استفاده  میکند. در ادامه مطلب برای دانلود این افزونه همراه ما باشید…

افزونه ی جلوگیری از کپی برداری محتوای سایت برای وردپرس

behinscript.ir_ plugin_prevent-copy-paste-

برای این ساعت از بهین اسکریپت برای شما کاربران عزیز تصمیم گرفتیم افزونه جلوگیری از کپی برداری محتوای سایت برای سیستم محبوب وردپرس آماده نماییم ، با استفاده از این افزونه می توانید در وردپرس از کپی برداری محتوا سایت جلوگیری کنید،خوب می دانید که محتوا سرمایه ی هر سایتی محسوب می شود و شما هم مسلما دوست ندارید که این محتوا بدون اجازه شما در فضای وب منتشر شوند.برای دانلود این افزونه در ادامه مطلب همراه ما باشید …

دانلود افزونه بکاپ گیری برای وردپرس

دانلود افزونه بکاپ وردپرس

برای این ساعت از بهین اسکریپت برای شما کاربران عزیز تصمیم گرفتیم افزونه بکاپ گیری برای سیستم محبوب وردپرس آماده نماییم ، با استفاده از این افزونه می توانید در وردپرس از تمامی اطلاعات دیتابیس بکآپ بگیرید تا در صورت بروز مشکل از آن استفاده کنید.
برای دانلود این افزونه وردپرسی در ادامه مطلب همراه ما باشید …